Dôležitý oznam ohľadne celoplošného testovania na COVID 19 v Košútoch

Oznam

Oznamujeme občanom, že celoplošné testovanie obyvateľov Slovenska a teda i občanov Košút sa uskutoční od soboty 31.10. 2020 do nedele 1.11.2020 v čase od 7.00 do 22.00 hod. v areáli futbalového štadióna OFC v Košútoch. Testovania sa môžu zúčastniť všetci občania vo veku od 10 – 65 rokov. Prosíme občanov, aby si so sebou priniesli občiansky preukaz. Deti od 10-15 rokov musia mať so sebou zdravotný preukaz poistenca. Občanom nad 65 rokov a deťom do 10 rokov krízový štáb SR neodporúča testovanie a žiada ich, aby počas zákazu vychádzania rešpektovali tento príkaz.

Obec Košúty neurčila abecednú postupnosť testovania a preto si Vás aj touto cestou dovoľujeme požiadať o trpezlivosť a vzájomné rešpektovanie medzi všetkými zúčastnenými, ako aj o tolerantnosť a uprednostnenie pri návšteve odberného miesta telesne postihnutým, aj tehotným matkám a ich sprievodu.

************************************************************************

Tájékoztató

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy Szlovákia és így Kosút község polgárainak átfogó tesztelésére 2020 október 31-től, szombattól  2020.november.1-ig, vasárnapig kerül sor 7.00 és 22.00 óra között a Kosúti Sportklub futballstadionjának területén. A teszten minden 10-65 év közötti polgár vehet részt. Kérjük a lakosokat, hogy hozzák magukkal személyi igazolványukat. A 10-15 éves gyermekeknek a egészségügyi kártyájukat kell magukkal hozni. A Szlovák Köztársaság válságstábja nem javasolja a tesztelést a 65 év feletti polgároknak és a 10 év alatti gyermekeknek, és kéri őket, hogy tartsák tiszteletben ezt a rendet a kijárási tilalom alatt. Kosút község önkormányzata nem határozta meg a tesztelés sorrendjét, ezért türelmet és kölcsönös tiszteletet kérünk minden résztvevőtől valamint toleranciát. A fogyatékkal élők, terhes anyák és kiséretük előnyben részesülnek.

Mapa testovania new

Prílohy

ZDIEĽAŤ